607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Statek do kąpieli Fish&Splish - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 134,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Statek do kąpieli Fish&Splish kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Statek i 12 kolorowych zabawek do kąpieli. W zestawie: figurka kapitana, koło ratunkowe, wędka i 4 rybki do łowienia, 3 kolorowe pojemniki do przelewania, polewania i wkładania jeden w drugi, grzebyk - ośmiornica, wieloryb - szczoteczka do paznokci. Wszystkie zabawki mieszczą się pod pokładem statku.

Statek napędza się poprzez nakręcenie tylnej śruby.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory zabawki stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo zabawki firmy B.toys dzięki płaskorzeźbionym rysunkom dobrze stymulują sensorycznie.


Tworzywo z którego wykonano klocki nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 12 m +

 

Wymiary zabawki: 28 cm x 19 cm x 16,5 cm.

Wymiary opakowania: 33 cm x 21,6 cm x 21 cm.


Zabawka jest zapakowana w estetyczne pudełko kartonowe z plastikowym okienkiem. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.

Zabawka została wyróżniona miejscem w prestiżowym amerykańskim rankingu "Zabawka Roku".