607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Czaruj z dzieckiem. 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Sierra Madre


Cena: 29,90 zł

Czaruj z dzieckiem. 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów - Sierra Madre

 


Publikacje Sierra Madre to wyjątkowo unikalne i pięknie wydane książki dla dzieci, rodziców i kobiet w ciąży.  Redaktorzy wydawnictwa inspiracje dla nowych produktów czerpią z codziennych rozmów i spotkań z rodzicami, szukających pomysłów na pobudzanie rozwoju dzieci. Wydawnictwo Sierra Madre na co dzień współpracuje z całym sztabem specjalistów: lekarzy, psychologów oraz innych specjalistami, z którymi konsultowane są pomysły - celem tych konsultacji jest to, aby produkty wydawnictwa nie tylko bawiły ale i rozwijały.


Czy chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach? Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.

Czaruj z dzieckiem to:

    - Rodzinna zabawa: baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie
- Proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce
- Trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych
- Rozwój umiejętności: sztuczki pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!

Wybrane opinie o książce:
„Czaruj z Dzieckiem” to wprowadzenie dorosłych w dziecięcy świat czarów oraz praktyczna lekcja magii dla najmłodszych. To także wspaniała okazja do połączenia sił podczas wspólnej nauki i zabawy. Magicznych wrażeń - Anna Perlińska-Supeł (mama czteroletniego Adasia, pedagog, redaktorka naczelna portalu MiastoDzieci.pl)

Oryginalna i ciekawa propozycja zabaw, które pozwolą rodzicom i dzieciom świetnie spędzić razem czas, a przy okazji rozwiną wyobraźnię, zdolności manualne i wiedzę Małych Czarodziejów - Joanna Dryk (pedagog, mama, współzałożycielka Stowarzyszenia Pomocy Psychologicznej Syntonia).

Liczba stron: 30
Wiek dziecka: 4 - 9 lat

Książka jest nowa i doskonale nadaje się na prezent.