607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, pory roku - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, pory roku francuskiej firmy Janod.

 

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.

Zestaw zawiera: 115 kolorowych magnesów
z elementami, obrazującymi zmiany zachodzące w przyrodzie (np. kwitnące drzewa, pożółkłe liście, bałwan) oraz odpowiednimi do pogody strojami oraz 4 karty z przykładowymi obrazkami, które można z nich ułożyć. Dziecko tworzy postacie ubrane odpowiednio do danej pory roku: wiosny, lata, jesieni i zimy.


Wiek dziecka: 3 l +

Liczba elementów: 119.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,70 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.