607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Klocki Mini Pastel Zamek, 360 szt - Plus-Plus

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Plus-Plus


Cena: 73,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Klocki Mini Pastel Zamek, 360 szt duńskiej firmy Plus-Plus.Firma Plus-Plus produkuje w fabryce pod Kopenhagą klocki wysokiej jakości, o oryginalnym, ciekawym designie. Klocki wykonane są ze starannością, z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Klocki duńskiej firmy są łatwe do łączenia, można z nich zbudować zarówno płaskie jak i przestrzenne konstrukcje. Po zbudowaniu wymyślonych modeli dziecko może się nimi bawić lub w prosty sposób rozłożyć je i zbudować coś nowego. Klocki Plus-Plus świetnie nadają się również do zabawy z przyjaciółmi.

Zestaw zawiera 360 sztuk klocków Mini (20 mm), w kolorach pastelowych. Zestaw umożliwia zbudowanie kilku modeli pokazanych na opakowaniu (m.in.: zamek, korona, torebka, kwiatek, motyl), według załączonej instrukcji. Można je łączyć z klockami z innych zestawów. Klocki świetnie nadają się dla dziewczynek w wieku 5-12 lat.
 
Klocki rozwijają u dziecka koordynację ręka-oko oraz precyzyjne umiejętności motoryczne. Układając klocki Plus-Plus dziecko rozwija wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Ponieważ układanie klocków rozwija sprawność manualną, są one również polecane dzieciom, które przygotowują się do pójścia do szkoły lub już ćwiczą naukę pisania.

Klocki Plus-Plus otrzymały wyróżnienie w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 r.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 

 Wymiary opakowania: 24,5 cm x 16 cm x 4,5 cm.

Wiek dziecka: 5-12 lat

Produkt jest nowy.