607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

10%

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat, pastelowa zieleń - EZPZ

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: EZPZ


Cena: 92,00 zł (101,99 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat amerykańskiej firmy EZPZ - kolor pastelowa zieleń

Happy Mat to podkładka i trójdzielny, głęboki talerz w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu.

Silikonowa podkładka mocno przylega do stołu, tacki krzesełka do karmienia lub innej gładkiej powierzchni, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić. Trójdzielny talerz umożliwia podzielenie posiłku na porcje, co ułatwi dziecku naukę samodzielnego jedzenia. Dodatkowo zaprojektowany podział ułatwi rodzicowi podanie posiłku złożonego z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników żywieniowych.

Mata ma przyjemny, radosny wygląd ponieważ dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech, co sprawia, że domowe posiłki będą dziecku pozytywnie się kojarzyć. Happy Mat nadaje się do podawania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw.

Talerzyk jest też łatwy do przenoszenia - można 3 lub 4 talerzyki układać jeden na drugim. Dzięki temu można szybko podać jedzenie np. kilku dzieciom jednocześnie.

Materiał: 100% silikon spożywczy (silikon jest hypoalergiczny, antybakteryjny - nie rozwiną się na nim bakterie, grzyby czy pleśń, łatwy w czyszczeniu, do użycia w mikrofalówce lub piekarniku, jest praktycznie niezniszczalny - nie rysuje się, nie przebarwia).

Wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu i ftalanów.

Matę można w prosty sposób umyć ciepłą wodą z płynem do naczyń. Można zmywać w zmywarce.

Wymiary: 38,1 cm x 25, 4 cm x 2,5 cm.

Objętość: 120 ml, 120 ml oraz 300 ml

 

Wiek dziecka: 6 m+


Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu.

O marce EZPZ

Marka EZPZ (czyt. izipizi) powstała w Stanach Zjednoczonych, a jej pomysłodawczynią była Lindsey Laurain, mama trójki chłopców. EZPZ ("easy peasy") oznacza "bułkę z masłem", co odzwierciedla ideę twórczyni tych innowacyjnych produktów dla dzieci. Motto marki EZPZ brzmi: "mniej bałaganu, więcej frajdy".