607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Drewniany aparat fotograficzny z dźwiękami - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 69,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Drewniany aparat fotograficzny z dźwiękami francuskiej firmy Janod.

 

Drewniany aparat fotograficzny marki Janod to świetny prezent dla dziecka, które jest fanem fotografii.

Aparat jest wykonany z dbałością o szczegóły, z bukowego drewna. Ma silikonową obudowę, obiektyw - kalejdoskop, spust migawki, którego naciśnięcie wywołuje charakterystyczny dla prawdziwego aparatu dźwięk, a nawet lampę błyskową. Zabawa nim to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza dla dzieci, które lubią naśladować dorosłych - pomaga im to oswajać się z codziennością i przyswajać zasady zachowań społecznych.

Aparat pomalowano bezpiecznymi dla dzieci farbami.

Do zestawu dołączono baterie (3 x 1,5 V).

Zabawka została zaprojektowana we Francji.

Zabawki firmy Janod wiernie odwzorowują swoje "dorosłe" odpowiedniki, zostały jednak dostosowane wielkością do dziecięcych rączek. Są bezpieczne i idealnie nadają się do "zabawy w dorosłych", którą uwielbiają dzieci. Starannie wykonane z drewna, mają przyjemny, ciekawy design, który rozwija poczucie estetyki, a ponadto rozwijają kreatywność i motorykę małej dłoni. Odtwarzanie sytuacji, znanych z obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami.

Wiek dziecka: 18 - 36 miesięcy

Liczba elementów: 1.


Wymiary produktu 10, 5 cm x 3 cm x 8 cm.

Wymiary opakowania: 14 cm x 4 cm x 14 cm.

Materiał: drewno, silikon

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.