607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Bidon termiczny POW SQUEAK, termobutelka, niebieski - ZoLi

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: ZoLi


Cena: 118,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Bidon termiczny, termobutelka POW SQUEAK amerykańskiej firmy ZoLi

Bidon termiczny POW SQUEAK służy do przechowywania wody lub napojów, zarówno ciepłych jak i zimnych, w odpowiedniej temperaturze. Bidon posiada podwójną powłokę ze stali nierdzewnej.

Bidon ma kształt dobrze dopasowany do dłoni. Miękka słomka do picia wykonana jest z silikonu. Ustnik bidonu nie przecieka, nawet gdy dziecko go przechyli. Termobutelka jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz. Konstrukcja podwójnych ścianek sprawia, że butelka zawsze pozostaje chłodna w dotyku, bez względu na to czy w środku znajduje się gorący czy zimny napój. Stal nierdzewna jest łatwa do utrzymania w czystości, higieniczna oraz nie przyjmuje zapachów.

Podwójne ścianki izolują termicznie zawartość butelki i pomagają w utrzymaniu właściwej temperatury napoju przez wiele godzin. Zakrętka jest bardzo szczelna, a konstrukcja ustnika sprawia, że bidon nie przecieka, nawet gdy dziecko go przechyli. Wesoła kolorystyka i oryginalny kształt pokrywki zachęcą dziecko do codziennego korzystania z bidonu. Od zewnątrz butelka pokryta jest matową powłoką, która nie tylko dodaje jej przyczepności i ułatwia trzymanie jej w ręce, ale jest także pięknym, eleganckim wykończeniem.

Bidon łatwo się otwiera i zamyka.
Specjalna klapka, którą otwiera się poprzez naciśnięcie przycisku chroni słomkę przed zabrudzeniami i bakteriami oraz gwarantuje, że napój się nie wylewa

Wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu i ftalanów.

 

Wiek dziecka: 12 m +

Pojemność: 300 ml

Wysokość bidonu: , średnica spodu bidonu: , średnica otworu do nalewania napoju: .

Wymiary opakowania:  cm x  cm x  cm.

 

Produkt jest nowy, w opakowaniu.ZoLi to amerykańska marka, która istnieje od 2008 r, a jej celem jest stworzenie bezpiecznych, innowacyjnych produktów, które sprostają wymaganiom współczesnych rodziców. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów oraz poddawane są regularnym testom by spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Firma dba również o środowisko naturalne, wykorzystując papier makulaturowy i farby na bazie soi do produkcji opakowań.