607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Księżniczka, kolekcja Story, 7 elementów - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 55,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Księżniczka, kolekcja Story francuskiej firmy Janod.

 

Zestaw drewniany Księżniczka z kolekcji Story marki Janod to świetny prezent dla dziecka, które uwielbia tworzyć i opowiadać własne historie.

Zestaw składa się z 7 pięknie zaprojektowanych i starannie wykonanych elementów. Są to: księżniczka i książę, czarownica, koń na którym można posadzić księcia, jednorożec, który ma ciągnąć powóz, żaba oraz otwarty powóz z liną do zaprzęgania, w którym można umieścić wybraną postać. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw baśniowymi bohaterami w roli głównej.

Zestaw został zaprojektowany we Francji.

Kolekcja Story marki Janod to spory wybór tematyczny drewnianych postaci, zwierząt, pojazdów i innych elementów, pobudzających wyobraźnię dziecka do tworzenia własnych historii. Możliwości zabaw zestawami jest tak wiele, że dziecko z pewnością szybko się nie znudzi. Ponadto wszystkie zabawki z serii pasują do siebie, a także do innych zestawów serii Story tej samej marki (pociągi, kolejki), co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Uczą kreatywnego myślenia, ćwiczą małe rączki i pomagają w zdobywaniu manualnych umiejętności. Ponadto kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija u dziecka poczucie estetyki.

Wiek dziecka: 3 l +

Liczba elementów: 7.


Wymiary produktu (najwyższego): 2,7 cm x 1 cm x 6,5 cm.

Wymiary opakowania: 14,5 cm x 8 cm x 14,5 cm.

Materiał: drewno

Waga: 0,21 kg

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.