607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Gryzak z naturalnego kauczuku Mr B - Lullalove

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Lullalove


Cena: 43,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Gryzak z naturalnego kauczuku Mr B polskiej firmy Lullalove.


Wyjątkowy, miękki gryzak dla niemowląt wykonany w 100% z naturalnego kauczuku. Idealny na cały okres ząbkowania.

 

Naturalna guma, czyli kauczuk, pozyskiwana jest z drzewa kauczukowca w postaci mleczka i poddawana obróbce termicznej. Do barwienia używane są barwniki spożywcze. Niezwykła miękkość gwarantuje delikatny masaż dziąseł. Ergonomiczny kształt gryzaka dostosowany jest do możliwości motorycznych małych dzieci już od około 3 miesiąca życia, kiedy niemowlę zaczyna świadomie chwytać przedmioty. Odpowiedni rozmiar oraz grubość zapewniają swobodę gryzienia oraz ssania zabawki.

Gryzak z wizerunkiem MRB odlewany jest w całości, przez co nie ma w nim dziurek. Może zatem służyć w kąpieli i podróży, zawsze dając się łatwo wyczyścić.


Produkt jest w 100 % naturalny. Nie zawiera PVC, ftalanów czy bisfenolu. Jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Produkt nie nadaje się do sterylizacji ani mycia w zmywarce. Do czyszczenia wystarczy tradycyjne mycie lub użycie naturalnego płynu do dezynfekcji zabawek (płyn marki Bentley Organic jest dostępny w naszym sklepie).

Gryzak wykonywany ręcznie, ewentualne drobne niedoskonałości są jego zaletą i nie stanowią podstaw do reklamacji.

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Lullalove to marka, która powstała z myślą o tworzeniu designerskich produktów, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność. Produkty mają na celu wspierać prawidłowy i harmonijny rozwój małych dzieci. Wszystkie produkty są tworzone w Polsce, z polskich lub europejskich surowców.