607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

100% bio wkładki higieniczne, normal, 26 szt. - Vuokkoset

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Vuokkoset


Cena: 11,40 zł

100% bio wkładki higieniczne, normal, 26 szt. fińskiej firmy Vuokkoset

Biodegradowalne wkładki z bawełny organicznej, nie bielonej chlorem. Ich stosowanie i utylizacja nie zagraża środowisku naturalnemu. Opakowanie również zostało wyprodukowane z materiałów, które ulegają biodegradacji. Są cienkie i nie odciskają się na bieliźnie. Pozwalają oddychać skórze.

Wkładki są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 90% są biodegradowalne. Wyróżniają się właściwościami oddychającymi i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień.

Certyfikaty:
- GOTS,
- Allergy and Asthma Federation,
- Nordic Ecolabel 4023 0019.

W opakowaniu znajduje się 26 wkładek higienicznych.

Wkładki oraz podpaski są kompostowalne i biodegradowalne zgodnie ze standardami dyrektywy EN 13432.

Firma Vuokkoset koncentruje się na produkcji akcesoriów higienicznych najwyższej jakości. Wszystkie produkty mają certyfikat Nordic Ecolabel. Część - specjalnie oznaczonych - jest w 100% BIO - nawet folia samoprzylepna jest biodegradowalna.