607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Nakładka toaletowa miękka weePOD, szara - Prince Lionheart

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 135,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Miękka nakładka toaletowa weePOD amerykańskiej firmy Prince Lionheart.


Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Miękka nakładka toaletowa sprawi, że nauka korzystania z toalety będzie przebiegała sprawnie i w przyjemny sposób. Nakładka jest wykonana z miękkiego i miłego w dotyku tworzywa, dzięki czemu siedzenie na niej jest wygodne, a nakładka zapobiega czerwonym odciskom na skórze dziecka (unikamy także efektu przyklejania się nakładki do skóry - ja to bywa w przypadku zwykłych, plastikowych nakładek). Niektóre dzieci chętniej korzystają z nakładki niż nocnika ponieważ chcą naśladować dorosłych. Nakładka weePOD jest doskonałym wyborem dla dziecka ze względu na komfort jej użytkowania, a także dla rodziców, którzy nie będą musieli opróżniać zawartości nocnika.

Nakładkę można stosować w większości typów toalet. Sztywna konstrukcja ramy nakładki zapewnia stabilność. Jednocześnie krawędzie nakładki są zabezpieczone przed poślizgiem i chronią deskę przed zniszczeniem. Poduszkę można łatwo zdjąć do czyszczenia.


Nakładka ma wbudowane zabezpieczenie przed pryskaniem. Nakładka jest wyposażona w praktyczny wieszak, który ułatwia jej przechowywanie.

 

Łatwe do utrzymania w czystości tworzywo.

 

Wiek dziecka: 18 miesięcy+

 

Produkt jest nowy.