607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Oczami maluszka. Banan

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Wydawnictwo Sierra Madre


Cena: 19,90 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Oczami maluszka. Banan- Sierra Madre

 


Publikacje Sierra Madre to wyjątkowo unikalne i pięknie wydane książki dla dzieci, rodziców i kobiet w ciąży.  Redaktorzy wydawnictwa inspiracje dla nowych produktów czerpią z codziennych rozmów i spotkań z rodzicami, szukających pomysłów na pobudzanie rozwoju dzieci. Wydawnictwo Sierra Madre na co dzień współpracuje z całym sztabem specjalistów: lekarzy, psychologów oraz innych specjalistami, z którymi konsultowane są pomysły - celem tych konsultacji jest to, aby produkty wydawnictwa nie tylko bawiły ale i rozwijały.

Drugi tom serii „Oczami Maluszka”. Książeczka dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Zawiera ona czarne ilustracje tematycznie bliskie dziecku, na białym tle. Przedmioty, postacie i zwierzęta o prostym kształcie i formie stanowią świetną okazję do opowiadania dziecku o otaczającym świecie – to zaś rodzicom pomaga wzmocnić więź z dzieckiem. Książka wspomaga prawidłowy rozwój wzroku oraz zdolność kojarzenia u dziecka, wprowadza także malucha w świat książek już od najmłodszych lat. Książeczka jest doskonałym, oryginalnym prezentem dla niemowlaka.

Zdobyte nagrody:

    - Nagroda Główna w konkursie „Świat przyjazny dziecku” w roku 2013, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka
- Superprodukt 2012 roku według magazynu Mam Dziecko
- Najlepszy produkt 2011 roku według miesięcznika Dziecko

 Wybrane opinie o książce:
Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy, jak na przykład czerń i biel. Książeczki Oczami Maluszka to atrakcyjne ilustracje, przemawiające do wyobraźni niemowlęcia, a zarazem wspaniała okazja do spędzania czasu ze swoim dzieckiem - dr n. med. Bożena Kociszewska-Najman (Ordynator Oddziału Neonatologii I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego).

Seria Oczami Maluszka pomoże Ci rozwinąć potencjał Twojego dziecka w pierwszych miesiącach życia. Polecam ją wszystkim rodzicom - Aneta Czerska (pedagog, mama dwójki cudownych dzieci, założycielka Instytutu Rozwoju Małego Dziecka i autorka metody „Cudowne Dziecko”).

Wiek dziecka: 0 - 6 miesięcy

Książka jest nowa i doskonale nadaje się na prezent.