607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Długołapek różowy - Hencz

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Hencz


Cena: 35,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Przytulanka Długołapek Mom's Care, różowy polskiej firmy Hencz

 

Zabawna przytulanka Długołapek jest wykonana z miękkiego, miłego w dotyku weluru, który pomaga rozwijać zmysł dotyku u maluszka. Kolorystyka przytulanki, przede wszystkim biało-czarne elementy wzbudzą zainteresowanie niemowlęcia, które nie widzi jeszcze wyraźnie pozostałych kolorów.

Długołapek ma długie uszy i długie nogi, które ułatwiają dziecku trzymanie zabawki.
Dziecko bez żadnego problemu będzie mogło za nie chwytać zabawkę, ćwicząć swoje dłonie. Delikatnie szeleszczące i grzechoczące elementy zaciekawią malucha. Biało-czarne elementy zabawki rozwijają u niemowlęcia prawidłowe postrzeganie barw. Miła i miękka przytulanka na pewno zainteresuje dziecko i rozwinie sprawność jego rączek.

Zabawka jest wyposażona w klips, który ułatwi przypięcie jej do łóżeczka, nosidełka lub wózka.

Wiek dziecka: 0 m +

Wymiary zabawki: 17 cm (szerokość) x 34 cm (długość).

Zabawka wyprodukowana jest w całości w Polsce.
 

Produkt jest nowy, z metką.Mom's Care to linia zabawek firmy Hencz dedykowana najmłodszym dzieciom. Są to zabawki edukacyjne, które pobudzają zmysły dotyku u maluszków, uczą chwytania oraz rozpoznawania kształtów. Zabawki firmy Hencz wyróżnia wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o wykończenie oraz unikalne detale. Powstają wyłącznie z europejskich tkanin najwyższej jakości szyte są wyłącznie w Polsce.