607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Butelka antykolkowa 330 ml, szara - Twistshake

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Twistshake


Cena: 43,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Butelka antykolkowa 330 ml szara szwedzkiej firmy Twistshake
 

Zestaw dla niemowląt od 4 miesiąca - butelka ze smoczkiem w rozmiarze L - 4 m +, z sitkiem-mikserem i pojemnikiem na mleko. Butelka jest dedykowana dla dzieci, które były karmione naturalnie lub w przypadku karmienia łączonego (pierś - butelka).

Butelka marki Twistshake jest wyposażona w system Twistflow, który minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki dziecięcej.
Elastyczna i miękka końcówka smoczka przypomina pierś matki, dzięki czemu zachowany jest naturalny sposób ssania, tak jak przy karmieniu piersią. Do butelki dołączone jest sitko-mikser ułatwiające wymieszanie mleka i zapobiegające powstawaniu grudek. W zestawie znajduje się również pojemnik na mleko w proszku - porcja jest zawsze odmierzona i gotowa do użycia. Otwór w butelce i rozmiar pojemnika pasują do siebie idealnie, dzięki czemu unika się zbędnego rozsypywania mleka. Pojemnik może służyć także do przechowywania drobnych przekąsek lub owoców. Pojemniki można ze sobą łączyć, aby przygotować pokarm na cały dzień.

Butelka jest wygodna do trzymania zarówno przez rodziców jak i dziecko.


Na czym polega system Twistflow, który minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki niemowlęcej?
Butelka marki Twistshake jest wyposażona w sitko - mikser, które ułatwia wymieszanie mleka oraz zapobiega powstawaniu grudek i zatykaniu smoczka. Nierozpuszczona mieszanka może zatykać smoczek, przerywając harmonijny proces ssania dziecka, tym samym powodując nerwowość i mimowolne łykanie powietrza. Unikalny sitko-mikser zaprojektowany przez Twistshake skutecznie rozpuści mieszankę i zmniejszy ryzyko zatykania smoczka podczas karmienia. Specjalnie zaprojektowany wentyl w smoczku marki Twistshake (otworek u nasady) odprowadza nadmiar powietrza, dzięki czemu przepływ pokarmu jest równomierny, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki niemowlęcej.


Zestaw zawiera:
- butelkę o pojemności 330 ml z czytelną podziałką,
- antykolkowy smoczek
o szybkim przepływie (rozmiar L),
- sitko-mikser,
- osłonę butelki (chroni smoczek przed kurzem i bakteriami),
- pojemnik na mleko lub drobne przekąski o pojemności 100 ml,
- pokrywę pojemnika na mleko.

Kup kilka zestawów marki Twistshake i stwórz własną butelkę w wybranej kolorystyce. Części z różnokolorowych modeli Twistshake można dowolnie łączyć ze sobą. Butelki występują w trzech pojemnościach: 180 ml, 260 ml i 330 ml, w wielu kolorach.

Butelka i pojemnik są wykonane z polipropylenu, a smoczek z silikonu. Materiały z których wykonano produkty marki Twistshake nie zawierają: BPA, BPS, BPF, ftalanów DEHP i są zgodne z europejską normą EN-14350.

Butelka jest łatwa w czyszczeniu. Można ją zmywać w zmywarce. Butelka może być podgrzewana w mikrofalówce. Nadaje się do przechowywania w zamrażarce.

Wiek dziecka: 4 m +

Produkt jest nowy.