607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Wyścigówka, kabriolet Wonder Wheels, żółta - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 50,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Wyścigówka, kabriolet Wonder Wheels Roadster, żółta kanadyjskiej firmy B.toys.

Kabriolet, który dostarczy mnóstwo frajdy. Otwierana maska i klapa bagażnika (zabawka polecana od pierwszego roku życia).

Idealny dla maluchów zafascynowanych nie tylko wyścigami, ale również bardziej statecznymi przejażdżkami – mieści kierowcę i pasażera, co obojgu umili podróż.

Materiały z których wykonano zabawkę nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wyprodukowany pro-ekologicznie – zawiera wyłącznie elementy plastikowe (brak jakichkolwiek połączeń metalowych!), dzięki czemu ewentualny recykling będzie całkowicie bezproblemowy.

Wiek dziecka: 12 m +


Wymiary opakowania: 24,5 cm x 16,5 cm x 14 cm.

Zabawka zapakowana w ładny, otwarty kartonik. Idealnie nadaje się na prezent.


Produkt jest nowy.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

wyścigówka kabriolet dla dzieci