607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Rożek, szaro-biały - Poofi

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Poofi


Cena: 99,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Rożek bawełniany, szaro-biały polskiej firmy Poofi.


Poofi to polska marka, która stara się odpowiadać na potrzeby współczesnych rodziców, dla których ważne jest aby produkty dedykowane ich dzieciom były nie tylko funkcjonalne, ale miały też oryginalny wygląd. Wszystkie produkty Poofi są dokładnie przemyślane pod kątem funkcjonalności.

 

Klasyczny rożek dla noworodka wykonany z miękkiej dzianiny bawełnianej.


Miękki rożek pozwoli rodzicom - także tym mniej doświadczonym - na lepsze wyczucie dziecka i ułatwi noszenie go w najbardziej naturalnej pozycji, tzw. pozycji kolebkowej (czyli głowa, nogi oraz rączki zebrane w stronę tułowia). Rożek jest na tyle stabilny, że pomaga w podtrzymaniu główki noworodka, a brak usztywnienia pozwala na łatwiejszą obsługę niemowlaka, np. przystawienie dziecka do piersi, odłożenie go do łóżeczka, czy obrócenie do pozycji "na boku". Nosząc dziecko w rożku bez usztywnienia mamy także pewność, że dziecko nie jest "przeprostowane" - ma zapewnioną bezpieczna pozycję, która daje mu poczucie otulenia.

Rożek Poofi jest wiązany. Dzięki troczkom można swobodnie regulować jego rozmiar, tak aby idealnie dopasować go do wielkości dziecka. Rożek wykonany jest z delikatnej dzianiny bawełnianej, wypełniony antyalergiczną włókniną, która zapewnia dziecku komfort termiczny.

Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka). Farby użyte do barwienia posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1.


Skład: 95% bawełna, 5% elastan.

Wypełnienie: 100% poliestrowa włóknina silikonowana.

Wymiary: 75 cm x 75 cm.


Produkt jest nowy.

Rożek został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.